full

KALİTE ve KONFOR

BLOCER v Almaz ÜrünleriAle

full

SAĞLAM ve DAYANIKLI

BLOCER Alev Almaz Ürünleri

full

RAHAT ve KULLANIŞLI

BLOCER Alev Almaz Ürünleri

full

SON TEKNOLOJİ TASARIMLAR

BLOCER Alev Almaz Ürünleri

Misyon

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı şekilde iş faaliyetlerini sürdürmek, kalite standartları çerçevesinde yenilikçi ve kurumsal anlayışımızla hedeflerimize doğru yol almaktır.

Kalite Politikası

Yıldırımlar Giyim olarak tüm çalışanlarımızın katılım ve gayreti ile paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için projeler ve hizmetler gerçekleştirmek,

Rekabet gücünü yurt içi ve yurt dışı pazarlarında arttırmak için gerekli olan hizmet faaliyetlerini gerçekleştirmek,

Vizyon

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, uzmanlık alanlarımızı genişleterek sektörde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda liderliğimizi nesiller boyu sürdürmektir.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak İş güvenliği konusunda akılda kalıcı bir hedef ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olmak. Çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmaktayız.

İş güvenliği, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu ile ilk ve örnek olma özelliği taşıyan alanımızda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Çevre Politikası

Çevre hedeflerimiz doğrultusunda iklim değişikliğinin azaltılması, çevre kirliliğinin önlenmesi, çevre bilincinin arttırılması ve yaygınlaştırılması amacıyla çalışmalar yürütmek, Faaliyetlerimiz sırasında yasal mevzuatları takip etmek ve sürekli iyileşme prensibine göre sistemimizi geliştirmek,

Çalışanlarımızın çevre politikamız doğrultusunda faaliyet göstermesini sağlamak, Doğal kaynaklara ve çevreye verilen etkinin en aza indirilmesini sağlamak,

Çevreyi korumak ve kirletmemek için mevcut olan teknolojileri kullanmak, Sürekli iyileştirme prensibine göre hareket etmek.

Alev almaz ürünlerde günümüz ihtiyaçlarını en son tasarım, kalite ve konforunu kullanıcı kolaylıkları ile sizlere sunmaktadır.

BLOCER Alev Almaz Ürünler

Alev almaz ürünlerde siz değerli müşteretilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Amaç her zaman % 100 siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Tamamlanan Proje 98%
Teslimi Bekleyen Projeler 80%
Müşteri Memnuniyeti 99%
Çalışan Bağımlılık Oranı 95%

BLOCER DEĞERLERİMİZ

Alev almaz ürünlerde Türkiye’de ve Dünya’da çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Bu konfor ve güvenliği tercih eden bazı sektörler
Aktif Ziyaretci : 245