B L O C E R

Alev almaz ürünlerde günümüz ihtiyaçlarını en son tasarım, kalite ve konforunu kullanıcı dostu rahatlığı ile sizlere sunuyoruz.

0
AKTİF MÜŞTERİ SAYIMIZ
0
TESLİM EDİLEN ÜRÜN
0
AKTİF ÇALIŞAN SAYIMIZ

Savunma sanayii alanında faaliyet gösteren özerk ve kamu kurumlarının tüm projelerinde bizleri tercih etmelerinin yegane sebebi sunmuş olduğumuz son teknoloji ve eşsiz tasarımlarımız olmuştur.

Bu gurur ve mutluluk bizleri çok daha fazla çalışma arzusu içine sokmak ile birlikte ülke ekonomisine vermiş olduğumuz destek ve katkı ayrı bir gurur kaynağı olmuştur.

BLOCER ALEV ALMAZ ÜRÜNLERİ

İçerisindeki özel elyaf karışımı ile üretilen kıayafetimiz ısıya dayanıklıdır. Yanmaz, erimez ve damlamaz özelliktedir. Özellikle yangına müdahale ekipleri ve yüksek sıcaklıklara maruz kalan endüstri çalışanları için tasarlanan ürün sayesinde iş güvenliği sağlanır, çalışanın performansını arttırır.

Antistatik yapısı statik yükün deşarjına yardımcı olarak yakıt ve gaz buharlarından oluşacak patlamaların önüne geçer. Yangın çıkmasını engeller.

Yapısındaki özel elyaf karışımı ile özellikleri yıkama ile kaybolmaz ya da azalmaz. Kumaşın örgü yapısı nefes alabilir ve vücudunuz ile tam uyum gösterir.

.

SİZDEN GELENLER

Önce insan sağlığı önemi ile yapmış olduğumuz ürünlerde güvenlik en üst düzeyde düşünülmüştür. Bu değer kalite ve konforla birleştirilip çalışanın rahatlığı ve güvenliği düşünülmüştür.

İş elbiselerini kullanan kişilerin en önemli unsuru kullanmakta olan ürünlerine duymuş olduğu güvendir. Blocer olarak kullanmış olduğumuz ürünlerdeki metaryaller dünya standartlarında ve en son teknoloji ile üretilmiştir.

İddaa ediyoruz ürüne dokunduğunuz zaman anlayacağınız kadar eşsiz kalitesi ile siz ve çalışanlarınız için sonsuz kaliteyi sizler için üretiyoruz

Kullanıcı dostu tasarımlarımız ile önce güvenlik ve konfor çerçevesinde ürettiğimiz ürünler kullanıcı rahatlığını ön plana çıkartmaktadır.

Öncelikle ilk dikkat ettiğim nokta ürünlerinizdeki kalitenin bizlere anlattığınızdan çok daha iyi olması. Kullanıcı dostu rahatlığı ile bir çok arkadaşımızdan olumlu referanslar dönmesi sizleri neden tercih ettiğimiz sorusunun cevabı olarak çıkmıştır.
Teşekkürler.
İsmet TÜRKYILMAZ
Kamu Satınalma Direktörü
Aslında son söylemem gerekeni önceden söylemek istiyorum. Teşekkürler. Gerçekten harika bir iş çıkartmışsınız. Daha uzun yıllar birlikte çalışma arzusu ile yeni tasarımlarınızı inanın merakla bekliyoruz..
Alattin Öztürk
Alattin Öztürk
İş Güvenliği Müdürü
Normalde piyasa araştırması yapan arkadaşlarımıza güvenerek alımlarını onaylardım. Fakat sizin ürünleriniz ile ilgili çok olumlu referanslar duymam arkadaşlarımı size yönlendirmeme sebep oldu. Referansların ne kadar doğru olduğunu gelen ürünleri gördüğümde anladım. Ürünlerin tasarımları gerçekten çok hoş. Tekrar görüşmek üzere
Asuman SEÇİCİ
İnsan Kaynakları Müdürü

MİSYON

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı şekilde iş faaliyetlerini sürdürmek, kalite standartları çerçevesinde yenilikçi ve kurumsal anlayışımızla hedeflerimize doğru yol almaktır.

VİZYON

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, uzmanlık alanlarımızı genişleterek sektörde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda liderliğimizi nesiller boyu sürdürmektir.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak İş güvenliği konusunda akılda kalıcı bir hedef ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olmak. Çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmaktayız.

İş güvenliği, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu ile ilk ve örnek olma özelliği taşıyan alanımızda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR

Çoskun ARSLAN

Proje Kordinatörü

Üretim kalitesi ve konforu ile fabrikamız çalışanları tarafından tam not alan BLOCER ürünleri ekonomi anlamında bizleri mutlu etmiştir.

Emek sahiplerine Teşekkür Ederim

Binnur Sude YAMANTÜRK

Üretim Müdürü

Tekstil sektöründe aynı kulvarda çalışan BLOCER ile yapmış olduğumuz projemize vermiş oldukları destekleri ve sunmuş oldukları kaliteli ürünleri için firmamız adına şükranlarımızı sunarız.

Tekrar Görüşmek Üzere

Cansu HACIOĞLU

İdari İşler ve Personel Yöneticisi

Ağır sanayii alanında hizmet veren fabrikamızda çalışanlarımızın güvenliği bizim için herşeyden önemlidir. Bu kapsamda sizlerin sunmuş oldukları çözüm ve ürünler için teşekkür ederiz. Gerçekten kalite her anlamda belli oluyor.

B L O C E R  ALEV ALMAZ ÜRÜNLERİ

Alev almaz ürünlerde günümüz ihtiyaçlarını en son tasarım, kalite ve konforunu kullanıcı kolaylıkları ile sizlere sunmaktadır.

Ücretsiz Kargo

İnternet sitemize özel sürpriz indirimler ve ücretsiz kargo fırsatı.

Müşteri Hizmetleri

7 / 24 Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlerin sorularını yanıtlamak için bekliyor.
Aktif Ziyaretci : 310